Domki Modułowe Drewniane

Szukasz pomieszczenia mieszkalnego, garażu, biura, a może miejsca w który otworzysz swój sklep? Co powiesz na drewniane domki modułowe?

Drewniane domki modułowe to nie kontenery, a piękne, wysokiej klasy konstrukcje, które można zbudować szybko i według dowolnego projektu. Podstawą drewnianych domków modułowych jest stalowa rama malowana proszkowo. To na niej wykonywany jest projekt Twoich marzeń. Przy tego typu konstrukcjach w zasadzie nie ma żadnych ograniczeń. To przyszły właściciel decyduje o wyglądzie projektu, rozmieszczeniu pomieszczeń oraz wyposażeniu. Wszystkim zajmuje się wyspecjalizowany firma. Ty wymagasz, firma buduje.

Drewniane domki modułowe budowane są niezwykle szybko ze względu na fakt, iż w 80% powstają na hali produkcyjnej. Już tam zazwyczaj tworzony jest stelaż, powstaje elewacja, a nawet może zostać zamontowana część wyposażenia. Już na takim etapie przywożone są do przyszłego właściciela, by od razu postawić go na przygotowanym fundamencie. Niewątpliwą zaletą drewnianych domków modułowych jest możliwość umieszczenia ich nawet na bardzo trudnym terenie. Co więcej konstrukcje można przenosić w dowolne miejsca, gdyż nie są trwale połączone z gruntem. Już dom nie będzie musiał Cię ograniczać do jednego miejsca. Drewniane domki modułowe mają również to do siebie, że mogą się powiększać wraz z rodziną. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba istnieje możliwość „dołożenia” dodatkowego modułu.

O ile drewniane domki modułowe, jako stałe miejsce zamieszkania, nie zawsze się sprawdzą, to świetnie się nadają do użytkowania jako sklepik. To coś idealnego dla osób, które planują biznes sezonowy np. sprzedaż lodów, czy gofrów latem, bądź ciepłych napoi zimą. Można wtedy w prosty sposób po prostu przenieś się z nad ciepłego morza, w góry. Drewniane domki modułowe mogą też bardzo przydatne przy większych inwestycjach, jak na przykład budowach dróg, węzłów kolejowych, czy większych centrów. Gdy potrzebna jest większa liczba pracowników na stałe, przez dłuższy czas, nie trzeba szukać miejscowych. Wystarczy zorganizować kilka takich projektów.

Moduły to naprawdę świetne rozwiązania, które sprawdzają się jako letniskowiec, czy miejsce pracy. Dodatkowo często firmy zajmujące się ich sprzedażą gwarantują także od razu wysokiej klasy wyposażenie, zatem będzie pięknie wyglądał nie tylko z zewnątrz, ale zachwyci również użytkowników.